Kuidas kasvatada oma postiloendit?

E-mail on iga inimese personaalne suhtluskanal. Selle aadressi andmist lihtsalt niisama ei taha keegi. Seega on Sinu ülesanne pakkuda inimestele midagi vastu. Stiilis “liitu meie uudiskirjaga” ei anna Sulle keegi oma emaili.

Mõtle välja see väärtus, mida saad oma klientidele pakkuda. Tasuta asjad toimivad kõige paremini. Kui oled koolituste pakkuja anna osad peatükid tasuta või loo eraldi koolitus maililisti suurendamiseks.

Firma koduleht

Kõige lihtsam ja soodsam on postiloendit koguda oma ettevõtte veebilehel. Lisa atraktiivne ja ülejäänud sisust eristuv liitumisvorm. Kui kodulehe külastajalt emaili saamine on Sinu peamine eesmärk siis tee kõik selleks, et ta märkaks sinu magnetit ei lahkuks ilma seda sulle andmata.

E-maili jalus

Lisa tekst ja link liitumiseks oma väljasaadetavate kirjade lõppu. Mitte ainult firma aadressi vaid ka erakonto omale. Saadad ju päevas mitu kirja potensiaalsetele klientidele. E-maili tasub ka muid linke lisada – Facebooki leht, Twitter jm. Liiga kirjuks ei tasu muidugi asja ajada.

Kiri partnerite listi 

Kui sul on partnereid, kelle klientidel võiks ka sellest pakkumisest kasu olla palu neil kirjutada oma maililisti ning lisada Sinu kampaania link. Sellisel soovitusturundusel on väga hea mõju. Ära hakka raiskama aega sisseostetud massposti loenditele.

Reklaam ja kampaania

Kui Su eelarve võimaldab võid reklaamida ka tasulistel pindadel. Samas võid korraldada kampaania ka oma Facebooki lehel, kus saad üheaegselt koguda nii fännibaasi firmalehele sotsiaalmeedias, kui ka emaile oma listi.

Kui endal pole aega või vajad täiendavat abi ja ideid oma emaililisti loomisel/kasvatamisel kirjuta allar@uudiskiri.eu ning teeme ära!

Posted in emaili turundus Tagged with: , , , , ,